Zakwaterowanie


Uczestnicy Konferencji kwaterują się we własnym zakresie.

Dla uczestników została przygotowana i wynegocjowana cenowo oferta specjalna dotycząca możliwości zakwaterowania w następujących hotelach: hotel Aurora (www.hotel-aurora.pl), hotel Amber Baltic (www.hotel-amber-baltic.pl), hotel Vestina (www.hotelvestina.pl). W celu rezerwacji pobytu w hotelach należy wcześniej dokonać rejestracji internetowej na konferencję, po czym skontaktować się bezpośrednio z wybranym hotelem, zaznaczając, że jest się uczestnikiem Konferencji „Awarie Budowlane 2024". O przyjęciu rezerwacji w danym hotelu decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Możliwość rezerwacji w hotelach od 01.12.2023 r. Dla uczestników została przygotowana i wynegocjowana cenowo oferta specjalna dotycząca możliwości zakwaterowania w następujących hotelach:

HotelPokój
1-osobowy
Pokój
2-osobowy
Pokój
3-osobowy
AURORA480 PLN550 PLN-
AMBER BALTIC380 PLN440 PLN-
VESTINA330 PLN400 PLN430 PLN


UWAGA!
1. W hotelach prosimy samodzielnie dokonywać rezerwacji oraz opłaty, ale dopiero po zarejestrowaniu się na konferencję.
O przyjęciu rezerwacji w danym hotelu decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Możliwość rezerwacji w hotelach od 01.12.2023 r.

2. Informujemy, że ceny „specjalne” wynegocjowane w Hotelach dla uczestników Konferencji "Awarie Budowlane 2024" obowiązują do dnia 30 kwietnia 2024 r. Po tym dniu istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych po normalnych, nieco wyższych cenach hotelowych.


Kontakt i większą ilość informacji na temat zakwaterowania w powyższych hotelach znajdą Państwo na witrynach internetowych internetowych: