Witamy Państwa serdecznie po rocznej przerwie.

Międzynarodowa konferencja naukowo-techniczna Awarie budowlane XXIX - ICSF 2019 zbliża się szybkimi krokami. Konferencja odbędzie się w dniach 20 - 24 maja 2019 roku w Międzyzdrojach. Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia przygotowywania referatów i rejestracji udziału na stronie internetowej konferencji.

Referaty zaakceptowane przez Komitet Naukowy Konferencji zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych MATEC Web of Conferences (15 pkt. wg MNiSW), które są indeksowane w bazach Scopus oraz Web of Science w trybie Open Access. Czterostronicowe streszczenia artykułów opublikowane zostaną w postaci książki streszczeń.

Pozdrawiamy i do zobaczenia,
zespół organizacyjny "Awarie budowlane".UWAGA!
1. Uprzejmie informujemy, że dnia 30 kwietnia 2019 r. system elektronicznej rejestracji na konferencję ulega zamknięciu.
Po tym terminie wszelkie informacje (w tym zgłoszenia) prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zapraszamy do zapoznania się z Komunikatem nr 1 konferencji:


Komunikat nr 1 - Awarie Budowlane XXVIII


W celu przekierowania Państwa do panelu rejestracji uczestnika, wgrania referatu na konferencję lub rejestracji partnera konferencji prosimy skorzystać z poniższych linków:


Tekst alternatywny Tekst alternatywny